wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zwrot towaru
DARMOWA  WYSYŁKAod 199 zł przy płatności przelewem.

Gadżety filmowe

        

Zwrot towaru

Prawo do odstąpienia od umowy / Zwrot produktów 
Konsument, który zawarł umowę sprzedaży na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając na piśmie oświadczenie woli w terminie 14 dni kalendarzowych. Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od umowy, liczony jest od dnia odebrania przez niego przesyłki z zamówionym towarem. Dla zachowania tego terminu wystarczy wysłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed jego upływem.

Odstąpienie dokonywane jest przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w szczególności z wykorzystaniem formularza i wysłane dowolnym kanałem porozumienia się na odległość, m.in.:
   a) wiadomością e-mail, na adres sklep@gadzetydomowe.eu,
   b) w formie pisemnej na adres: ESSE Elżbieta Nosarzewska ul.Orzechowa 53 09-410 Płock.

Sklep niezwłocznie przesyła konsumentowi potwierdzenie odebrania oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy sprzedaży, na wskazany przez konsumenta adres e-mail.

W przypadku skorzystania przez konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, konsument jest obowiązany zwrócić towar niezwłocznie tj. nie później niż w terminie 14 (czternaście) dni do Sklepu na adres Sklepu tj. ESSE Elżbieta Nosarzewska ul.Orzechowa 53, 09-410 Płock. Konsument może także dokonać zwrotu towaru osobiście do Sklepu lub przez osobę przez siebie upoważnioną, przy zachowaniu w/w terminów. Dla do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by  towar dotarł do Sklepu w stanie nie zniszczonym.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sklep nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.

Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego lub w inny ustalony sposób.

Starannie zapakowany towar należy odesłać na adres:
ESSE Elżbieta Nosarzewska, ul.Orzechowa 53, 09-410 Płock.

Pobierz druk odstąpienia od umowy (pdf, 42 kB):  alt

 
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu